Підзорна труба Vanguard VEO HD 80A 20-60x80/45 WP (VEO HD 80A)

Артикул: DAS301105
Немає в наявності
21 804 грн.
БрендVanguard
Габарити у складеному стані383 × 186 × 98 mm
Загальна вага1.55 кг
Країна реєстрації брендуПольща
Основний колірЧорний
Оливковий

Щоб створити кращу підзорну трубу в своєму класі, інженери Vanguard повинні були об'єднати сучасну конструкцію, сучасні технології та сучасні матеріали. І з впевненістю можна сказати, що результат їх роботи - підзорна труба Vanguard VEO HD, одна з найміцніших, найлегших і найзручніших підзорних труб, що також має вражаючі оптичні характеристики.

Корпус з композитного карбону PA66 + 40CF зі спеціальним захисним гумовим покриттям Mitsubishi Rubber Armor робить цю підзорну трубу міцною, захищеною від ударів, і одночасно досить легкою. Як і всі сучасні моделі, труба Vanguard VEO HD має великий спіральний фокусер з великим гумовим профілюванням, який є дуже чутливим, дозволяючи однаково зручно проводити і швидке фокусування, і точне налаштування фокусу.

Оптиці приділено особливу увагу, починаючи від матеріалів і геометрії лінз, і закінчуючи покриттями. HD лінзи виконані з оптичного скла з високою щільністю (High Density Glass), і склеєні між собою кращими на сьогоднішній день адгезивними клеями Norland, що відрізняються максимальною прозорістю і однорідністю. Геометрія лінз підібрана таким чином, щоб забезпечити одночасно і велике поле зору, і мінімальну дистанцію фокусування, і позбутися оптичних спотворень. Призма і лінзи мають всі необхідні коригуючі, просвітлюючі і захисні покриття.

Fully Multi CoatedAdvanced MultiGuard® Coatings. Сім шарів найбільш технологічного широкосмугового просвітлюючого покриття нанесено на кожну оптичну поверхню. Покриття забезпечує рівномірно високий рівень світлопропускання оптичної системи і неперевершене натуральне відтворення кольорів практично у всьому видимому діапазоні (від 350 Нм до 700 Нм). Додатково на зовнішню поверхню об'єктивів і окулярів нанесена суперміцна гідрофобна мембрана, яка оберігає від подряпин, перешкоджає скупченню води на лінзах і забрудненню маслами.

SK15BAK4 Prism. Значні втрати світла в обертаючій призмовій системі відбуваються незалежно від її конструкції. Застосування оптичного скла BAK4 (баритовий крон) з більш високим показником заломлення дозволяє мінімізувати втрати світла, і в значній мірі уникнути віньєтування (затемнення зображення внаслідок урізання світлового пучка на периферії лінз окуляра).

Phase coatingP2 Phase Correction. Застосування багатошарового фазокоригуючого покриття призм на сьогоднішній день є стандартом для високоякісних підзорних труб з обертаючою призмовою конструкцією Roof. Під час проходження через таку призмову систему, світло відбивається від протилежних сторін призми, поляризується, і виникає зміщення на половину фази світлової хвилі, яке тягне за собою втрату контрасту. Найтонше фазокоригуюче покриття, нанесене на одну з поверхонь призми, суміщує фази, забезпечуючи високу роздільну здатність і контрастність зображення.

waterproof & fogproofWaterproof & fogproof. Дана підзорна труба має клас захисту від проникнення вологи IPX7, а також захищена від утворення внутрішнього конденсату. Корпус ущільнений каучуковим ущільнюючим O-кільцем, що дозволяє трубі перебувати до 30 хвилин під водою на глибині 1 метр, не пропускаючи вологу всередину. З внутрішнього об’єму корпусу повітря і водяна пара, що в ньому міститься, витіснені азотом N2, що не утворює конденсату на внутрішніх поверхнях оптики при різкому перепаді температур.

Large Field of ViewLarge field of view. Зручність, ефективність і захоплюючі враження від спостереження в підзорну трубу багато в чому залежать від поля зору (кута зору) оптичного приладу. Чим більше поле зору (чим ширше кут зору), тим більше простору потрапляє в огляд. Поле зору даної труби знаходиться вище середніх показників аналогічних моделей і відносить дану трубу до високоякісних оптичних приладів.

Magnesium alloy bodyCarbon Fiber Composite Body. Компанія Vanguard стала першим виробником, хто застосував композитне вуглеволокно в серійному виробництві оптичних приладів. Матеріал PA66 + 40CF на 40% складається з найтонших волокон (до 7 мкм) армуючого вуглеволокна і на 60% зі сполучного поліаміду PA66, який є одним з найміцніших і найстабільніших полімерів, що застосовуються в композитних матеріалах. Згідно з лабораторними дослідженнями, композитне вуглеволокно PA66 + 40CF при однаковій щільності, на 271% міцніше полікарбонату (матеріалу, що традиційно використовується для виробництва корпусів оптичних приладів), а також в 2 рази легше і на 20% міцніше алюмінію.

3 stage eyecups2 Stage Eyecups. Правильно сконструйовані оправи окулярів не тільки підвищують комфорт при тривалих спостереженнях, але, в першу чергу, дозволяють з однаковою зручністю використовувати бінокль користувачам з різною анатомічною будовою очей, а також користувачам в окулярах. В даній підзорній трубі використовується досить м'яка висувна оправа окулярів типу Twist-Up, що має 2 рівні фіксації.

Tripod MountableTripod mountable. Вкрай рідко підзорні труби використовуються для спостереження без штативу. Як правило, це труби з прямим окулярним вузлом. Великі збільшення, спостереження протягом тривалого часу, зйомка на камеру чи смартфон за допомогою труби, а особливо окулярний вузол під кутом 45º, вимагають стабільності оптичного приладу. Дана модель має хомут з кріпленням на штатив зі стандартним різьбленням 1/4 - 20 UNC. Можливе використання штативів без швидкозйомної планки. Кріплення сумісне зі стандартом Arca-Swiss.

Оптичні характеристики:

• Збільшення: 20x - 60x
  • Діаметр об'єктива, мм: 80
  • Розмір вихідної зіниці, мм: 4 - 1.33
  • Винос вихідної зіниці, мм: 20.0
  • Світлосила: 16 - 1.77
  • Фактор сутінків: 40 - 69.28
  • Мінімальна відстань фокусування, м: 6
  • Поле зору, м / 1000 м: 37 - 17
  • Кутове поле зору, °: 2.1 - 1.0

Конструктивні особливості:

• Оптичний вузол: під кутом 45º