Намет Vango Tempest Pro 300 Pamir Green

Цей товар тимчасово недоступний для замовлення

8 508 грн. 9 452 грн.
Vango
БрендVango
Кількість місцьТримісні
Форма наметуТоннель
Водостійкість5000 mm
КонструкціяКаркасна

Vango Tempest Pro 300 Pamir Green - один з найпопулярніших тунельних наметів для трекінгу. Модель оснащена інноваційною вентиляцією Venturi Vent, що дозволяє свіжому повітрю проходити через намет, підвищуючи комфорт та допомагаючи зменшити утворення конденсату. У тамбурі є достатньо місця для зберігання речей та похідного спорядження.

особливості:

• Protex® RS - високоякісна армована тканина ріпстоп має високу міцність і довговічність. Використовується для зовнішнього намету тенту, має високу щільність переплетення ниток, що забезпечує на 13% велику міцність і водонепроникність до 5000 мм водяного стовпа.
  • Yunan Eco Alloy Poles – дуги винятково високої якості, виготовлені компанією Yunan. Вони забезпечують відмінну міцність каркаса при сильному вітрі і водночас дуже легкі.
  • Tunnel Tent - форма тунелю забезпечує оптимальне співвідношення простору та ваги.
  • Flysheet and Inner Pitch Together - зовнішній тент встановлюється відразу з внутрішнім наметом, скорочуючи час встановлення та складання.
  • Venturi Vent System – комбінація повітряних потоків створює більш комфортне середовище за рахунок зменшення утворення конденсату. Повітря в тамбурі йде нагору, коли вітер проходить через вентиляційний отвір. Свіже повітря рухається із задньої частини намету, щоб замінити витіснений.
  • TBS®II Tension Band System - запатентована система від Vango, що забезпечує стійкість намету в несприятливих умовах, особливо при сильному мінливому вітрі. При натягу стрічки фіксують дугу в 3-х точках і зменшують поперечне зміщення. Налаштуйте TBS®II, щоб усунути провисання. Не перетягуйте, оскільки це може деформувати дуги. Можна прибрати у безвітряну погоду.
  • Porch Groundsheet - підлога в тамбурі створює чисте та сухе місце для зберігання взуття та похідного обладнання.
  • Rain Stop Flysheet Doors - вхідні двері влаштовані так, щоб дощ не потрапляв усередину при її відкриванні.
  • Factory Taped Seams - усі шви дна та тенту намету проклеєні спеціальною стрічкою, гарантуючи захист від проникнення вологи у дощову погоду.
  • 70D 6000mm HH Polyester Groundsheet - підлога намету водонепроникна, міцна, надійна і проста у догляді.
  • Breathable Polyester Inner - дихаюча внутрішня частина з поліестеру забезпечує комфортний нічний сон.
  • O-shaped Inner Doors - О-подібні двері внутрішнього намету легко відчиняються однією рукою.
  • Part Mesh Inner Door - внутрішні двері мають сітчасте вікно на блискавці для додаткової вентиляції та захисту від комах.
  • Flysheet Door Vent - вхідні двері відкриваються вгорі для провітрювання тамбуру.
  • Inner Pockets – зручно розташовані кишені для зберігання речей першої необхідності.
  • Fast Pack Tent Bag - сумка-чохол із компресійними ременями має збільшений отвір для зручного пакування намету.
  • Line-Lok Guyline Runners - бігунки надійно фіксують відтяжки за будь-яких погодних умов.
  • Multiple Reflective Points - світловідбивачі у точках кріплення для хорошої видимості при слабкому освітленні.
  • Orange Reflective Guylines - яскраві світловідбиваючі високоміцні відтяжки, що забезпечують відмінну видимість при слабкому освітленні.
  • Fully Wind & Rain Tested - намети Vango пройшли погодні випробування відповідно до стандарту EN ISO 5912. Цей намет підходить для використання у сиру погоду. Слід уникати штормів та екстремальних погодних умов.
  • Fire Retardant Fabrics - тканина намету має заводську обробку протипожежною сумішшю відповідно до стандарту EN ISO 5912. Тканина, просочена спеціальним засобом, уповільнює та обмежує поширення полум'я вогню та значно знижує токсичні випари та димовиділення в процесі горіння. Протипожежні суміші нешкідливі для здоров'я людини, екологічно чисті та нетоксичні.

БрендVango
Кількість місцьТримісні