Ласкаво просимо на сайт інтернет-магазину спортивних товарів - Rn-Sport

RN-Sport - реалізація на українському ринку доступною, та у той же час, якісної спортивної продукції. Компанія «RN-Sport» веде свою діяльність з 2012 року.

За час нашої роботи на ринку ми вже встигли завоювати довіру та міцний авторитет продавця надійних та якісних спортивних товарів за доступними цінами.

Переваги співпраці з нами

  • Власне виробництво. Ми займаємося реалізацій власної продукції за унікальною запатентованою технологією.
  • Доступність. Робота у форматі інтернет-магазину дозволяє нам уникнути дорогої оренди великих площ торгових залів. Для наших клієнтів це означає відсутність зайвих націнок та, відповідно, вигідну цінову політику.
  • Багатофункціональність. Ми виробляємо обладнання як для домашнього використання, так й для облаштування невеликих тренажерних залів та спортивних майданчиків.
  • Індивідуальність. Ми виробляємо як типові моделі, так й моделі нестандартних конфігурацій за індивідуальним замовленням.
  • Гідний вибір. У нашому інтернет-магазині у широкому асортименті представлені стійки, лавки, штанги, гантелі та багато інших якісні спортивні товари.
  • Законність. Вся наша діяльність проходить у суворій відповідності "Закону про права споживача". Інтереси наших клієнтів для нас понад усе!
  • Оплата та доставка. Ми співпрацюємо з багатьма великими перевізниками, а також пропонуємо кілька варіантів оплати покупки.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, пов'язані з вибором певних товарів, Ви завжди можете зателефонувати нам та проконсультуватися. Наші менеджери всю продукцію регулярно тестують на собі та зможуть дати Вам якісну та вичерпну консультацію з будь-якого питання. Ми допоможемо вам вибрати саме той товар, який буде максимально вигідний та зручний Вам, а не нам!

Запатентована технологія. Що це означає?

Всі, хто збирається або вже почав виробляти та пропонувати до продажу диски з матеріалу Граніліт (кевларобетон, Ультрабетон та т.д на основі бетону) порушують наші права, як власника патенту України №93048.

Згідно статей "Закону про охорону прав на винаходи та корисні моделі" якесь зазіхання на права власника патенту тягне за собою відповідальність, у відповідність до чинного законодавства України.

Ми маємо право звернення з позовом до суду для захисту своїх прав у відповідність до чинного законодавства України "

Наш Електронна адреса - sales@rn-sport.com.ua

З повагою, Компанія Rn-Sport

Оригінали Патенту на унікальну модель та Сертифікат санітарно-епідеміологічної станції на нашу продукцію:

Патент на диски RN-SPORT