Масажне крісло Hilton III+Braintronics (brown)

Артикул: CS1192
Немає в наявності
139 840 грн.
Casada
БрендCasada
Основний колірКоричневий
ОсобливостіПульт керування, MP3 вхід, Функція невагомості Zero-G, Підігрів, Масаж ніг, Масаж рук, Масаж шиї, Шіацу, Роликовий масаж, Розминаючий масаж, Поколачивающий масаж
Країна реєстрації брендуНімеччина

Масажне крісло Hilton III - це ефективний інструмент у боротьбі з хронічною втомою, стресом, зайвою вагою та всілякими блокадами у кровоносних судинах. Повне розслаблення та якісний масаж у цьому кріслі допоможуть вам знайти необхідний життєвий тонус та зміцнити імунну систему.

та модель крісла є універсальним масажером на світовому ринку масажного обладнання із високотехнологічними функціями.

Унікальність антистрес системи Braintronics у тому, що вона не має аналогів у світі! Антистрес система Braintronics з музичним супроводом – розслаблення за 21 хвилину.

Одягайте навушники, включайте одну зі спеціальних програм Braintronics - і ритмічні звуки на 21 хвилину занурять вас у стан медитації. Анти-стрес система Braintronics синхронізує ваші мозкові хвилі за допомогою звукової стимуляції. У поєднанні із спеціально розробленою програмою масажу ви зможете розслабити своє напружене тіло. Завдяки вбудованим стовпчикам ви можете слухати улюблену музику під час масажу.

Нашому організму потрібен відпочинок. Під час роботи потрібно робити перерви, які допомагають нам впоратися зі стресами, втомою та складнощами. Простого відпочинку буває недостатньо, і перерву необхідно використовувати з максимальною користю для нашого організму. Масажне крісло з анти-стрес системою Braintronics за 21 хвилину допоможе зняти напругу, розслабитися та відновити сили, очистити мозок від накопичених хвилювань та відновити інтелектуальні резерви. Заплющте очі, повністю розслабте ваше тіло і пориньте в медитацію. Коли розплющите очі, ви відчуєте, як покращилася ваша концентрація, пам'ять та настрій.

Переваги

• Автоматичне сканування тіла
  • Наявність світових методик масажу
  • Розтирання, постукування, розтягування
  • 3D масаж та YOGA масаж
  • Точковий масаж шиатцу
  • Традиційний роликовий масаж
  • Повітряні подушки забезпечують компресійний масаж плечей, рук та ніг
  • Ні з чим не можна порівняти стан невагомості

Продуктивність

Масаж, що виконується регулярно, сприяє працездатності, ви краще концентруєтеся на завданнях, швидше їх долаючи.

Медитація

Як тільки масаж стане вашою щоденною звичкою, вашими постійними супутниками стануть відчуття спокою та внутрішня гармонія.

Сон

Масаж подарує вам спокій, розслаблення та здоровий сон – джерело гарного настрою, прекрасного самопочуття та, зрозуміло, вашої краси.

Функція невагомості Zero-G

Щоб дія масажу була максимально глибокою, спина повинна щільно торкатися крісла. Саме тому масажне крісло Hilton III працює у режимі невагомості Zero-G. У такому положенні крісла вагове навантаження рівномірно розподіляється. Варто зазначити, що така поза не піддає травмування людини і є оптимальною для нормалізації кровообігу в стані тривалої статичності (нерухомості).

Дуже важливою є функція карбонового підігріву у спинці крісла. При використанні одночасно з одним з режимів масажу, вона підвищує ефект від процедури, а також позитивно впливає на організм.

Ширина спинки крісла, що регулюється, дозволяє практично будь-якому користувачеві насолодитися масажною процедурою в цьому кріслі. Після автоматичного сканування індивідуальних параметрів користувача крісло встановлює зростання людини і підлаштовується під ширину плечей, визначаючи при цьому ступінь навантаження, що робить сеанс максимально ефективним.

3D масаж. Розумний механізм 3D масажу встановлений для більш якісного опрацювання м'язів спини завдяки роликовому механізму, що рухається одночасно в 3-х площинах.

YOGA масаж дозволяє цьому крісло зробити розтяжку спини та литкових м'язів, що допомагає зняти напругу з м'язів хребта та зайвий тиск на нерви.

Зручна панель керування

Пульт керування кріслом Hilton 3 був розроблений на основі панелі керування Betasonic. Кожна програма представлена окремою кнопкою, а сам пульт зручно закріплюється до бічної панелі сидіння та не заважає насолоджуватися масажем.

Зручна панель керування

1. Інтенсивність та швидкість масажу
  2. Автоматичні програми
  3. Області виконання масажу
  4. Управління положенням крісла
  5. Ручні установки
  6. Додаткові функції

Функція глибокого масажу ніг

Роликовий масаж, що супроводжується делікатним прогріванням, глибоко пропрацює стопи та литкові м'язи користувача. Це дозволяє відчути всі переваги якісної рефлексотерапії та зміцнити імунну систему.

Ергономічний і зручний пульт управління з РК-дисплеєм дозволяє не тільки відстежувати інформацію про виконання масажної програми, але й користуватися ним при недостатньому освітленні – екран пульта оснащений яскравим підсвічуванням.

• Braintronics: 21 хвилина
  • Напруга: 220-240 В
  • Частота: 50-60 Гц
  • Енергоспоживання: max 230 Вт