Масажне крісло Aura Grey Black (ДЕМО)

Артикул: CS100632

Цей товар тимчасово недоступний для замовлення

172 500 грн.
Casada
БрендCasada
Основний колірЧорний
ОсобливостіПульт керування, MP3 вхід, Функція невагомості Zero-G, Підігрів, Масаж ніг, Масаж шиї, Кишеня для смартфона, Регульований нахил, Шіацу, Роликовий масаж, Розминаючий масаж
Максимальна вага користувача120 кг
Країна реєстрації брендуНімеччина

*Крісло демонструвалося на виставці.

Крісло Aura здатне покращити якість вашого життя за допомогою масажу. Крісло визначить напружені м'язи в тілі, розслабить їх, зніме втому та відновить вашу енергію для нових досягнень. Разом з програмою Braintronics ви впораєтеся зі стресом і зможете контролювати його.

4D масаж

Тепер ролики рухаються не тільки в 3 площинах (вправо/ліворуч, вгору/вниз, вперед/назад), що дає ефект професійного ручного масажу, але також змінюють ритм, силу впливу та швидкість «ходу» роликів з урахуванням анатомічних особливостей користувача та ступеня напруги його м'язів

Такий вид впливу можливий завдяки сенсорним датчикам, вбудованим у ролики.

Реалістичний масаж шиї

Технологія 4D дозволяє виконувати революційний масаж шиї: неймовірно реалістичний та ефективний.

Датчики сканування точно визначають довжину вашої шиї та основні її затискачі.

Види масажу:

• Розминаючий масаж
  • Розтягування шиї
  • Відновлюючий масаж
  • Розігріваючий розслаблюючий масаж
  • Шиацу

Якість у деталях

• Російськомовне меню пульта керування
  • Hi-fi система: слухайте музику зі свого мобільного
  • Швидке керування+USB
  • Солітекс
  • - якісний та зносостійкий матеріал оббивки
  • У масажері для ніг – знімні чохли

Удосконалений масажер

Звичайна перерва у роботі - не завжди відпочинок та релакс. Іноді його буває мало. Просто закрийте очі, дозвольте собі поринути у глибоку медитацію на 21 хвилину. За цей час ви, налаштувавши мозок на певну частоту, зніміть напругу. Коли розплющите очі, ви готові до нових досягнень, ваш погляд буде ясним і впевненим разом із Braintronics!

Колекція програм – тепер на вашому смартфоні, і вона постійно поповнюється.

Невагомість

Крісло автоматично приводить тіло користувача в спеціальне положення, в якому ноги встановлюються під кутом 135 градусів, а між тулубом та стегнами створюється кут 118 градусів.

Тільки в такому положенні хребет розвантажений, а тіло максимально розслаблене.

Ідея Zero-G (нульова гравітація) була запозичена у ракетобудівників, які розрахували цю позу, щоб зберегти здоров'я космонавтів.

Лежачи на масажному ліжку або столі не вдасться настільки розслабити тіло.

Ролики з режимом прогріву

Масажне крісло AURA оснащене роликами з підігрівом. Це нова функція у кріслах від компанії Casada.

Під час масажу ролики нагріваються, впливаючи одночасно на всі області, створюючи при цьому ефект терапії гарячим камінням.

М'язи прогріваються і максимально розслабляються - від шиї та до стегон.

Масаж ніг у новому рівні

Вперше! Компресія в цьому кріслі виконує не тільки вплив, що здавлює, вже звичне для масажних крісел, але і кругові рухи в області литок.

Акупунктурні фіксатори здатні швидко привести в тонус литкові м'язи, надаючи на Ахіллове сухожилля сприятливий вплив.

Масажні валики делікатно притискають стопу хвилеподібними рухами, за рахунок чого суттєво покращується циркуляція крові.

Роликовий масаж проробляє все склепіння стопи до самої п'яти.

Рекордна довжина каретки

Довжина каретки в новому кріслі становить 135 см, завдяки чому забезпечується якісний масаж – від шиї до стегон.

Автоматичне сканування

Після увімкнення програми масажне крісло починає сканувати тіло користувача. Ролики, переміщаючись по всій спині зверху-вниз-вгору, продавлюють м'язи, вимірюють параметри спини, шийно-комірцевої зони, визначають напружені (проблемні) місця. На основі цих показань створюється індивідуальна програма кожного користувача.

• Напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц
• Номінальна потужність: 250 Вт